Akbank internet bankacılığı nasıl açılır nasıl kullanılır

akbank

 

Akbank internet bankacılığı nasıl açılır nasıl kullanılır

Akbank müşterisi olmayanlar için;

Akbank Direkt İnternet kullanmak isteyen ve Akbank müşterisi olmayan herkes akbank. com  adresinde bulunan Müşteri Ol’a tıklayarak Bankaya uğramadan, yorulmadan işlemlerini online yapmaya başlayabilir.

Akbank Direkt İnternet kullanmaya başlamak için Akbank müştersi olmayanlar Müşteri Ol’a Tıklayıp, adreste bulunan başvuru formunu doldurmalıdır. Kurye ile getirilen ve Akbank tarafından gönderilen müşteri sözleşmelerini imzaladıktan sonra Akbank Direkt İnternet şifreleri formda belirttikleri cep telefonlarına sms ile gönderilecektir.

Akbank müşterileri için;

Akbank Direkt İnternet kullanmak isteyen ve Akbank Şifre Telefonu*’na ve Neo veya Akbank kredi kartlarından herhangi birine sahip olan Akbank müşterileri ise akbank. com “Şifre Al” ‘a tıklayarak hemen başvurabilir ve Akbank Direkt İnternet’in kolaylıklarından faydalanmaya başlayabilirler.

Şifrenizi almak için:

Sağ üst bölümdeki “Şifre Al” alanına girin.

-“Akbank Direkt İnternet’i kullanmaya başlamak istiyorum” veya “Şifre Al” butonuna basın.

-Yeni açılan sayfada sizlerden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girin.

-Akbank’ta bulunan bilgileriniz doğru ise hemen 444 25 25 Akbank Telefon Şubesini, Akbank’ta Şifre telefonu olarak kayıtlı olan Cep Telefonunuzdan arayarak başvuru sırasında kullandığınız kart şifrenizi tuşlayın.

-Şifrenizin doğru olması durumunda, Akbank Direkt İnternet Şifreniz cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir.

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz