Bankasya internet bankacılığı nasıl açılır nasıl kullanılır?

bankasya

 

Bankasya İnternet şubesine nasıl üye olabilirim?

 

Bireysel Bankasya müşterileri için

-Bankasya. com.tr  – 0850 222 4 888 (Alo Asya)’dan veya size en yakın BankAsya şubesi ile irtibata geçerek üye olabilirsiniz.

-Bankasya. com.tr  “Hızlı üyelik”  sayfasından da başvuru yapabilirsiniz. Aynı şekilde 0850 222 4 888 numaralı Alo Asya’dan da işleminizi tamamlayabilirsiniz. AsyaNakit ya da kredi kartı bilgileriniz yanınızda ise Bankasya müşteri temsilcisine bağlanmadan sesli yanıt sistemini kullanarak ta işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

-İnternet Şubesi üyelik bilgilerinden bazıları cep telefonunuz ile size iletileceğinden işlem esnasında cep telefon bilginizin güncel olmasına dikkat ediniz.

 

0850 222 4 888 (Alo Asya) numarasını arayarak sırası ile 1, 3, 2 tuşlanarak Bankasya. com.tr”Hızlı Üyelik” sayfasından şifre ve parolanızı edinebilirsiniz. İnternet Şubesi üyelik işlemleri ilgili bazı bilgiler cep telefonunuz ile size iletileceğinden işlem esnasında cep telefon bilginizin güncel olmasına dikkat ediniz.

 

Kullanıcı adı nedir?

Bankasya İnternet Şubesine giriş yapmak için müşteri numaranız yerine kullanabileceğiniz bilgidir. Kullanıcı adınızı belirlemek için Bankasya İnternet Şubesindeki “Kişisel Bilgiler / Güvenlik” menüsünde yer alan “Parola/Kullanıcı Adı” adımını izleyebilirsiniz.

 

İnternet şubesinden hangi işlemleri yapabilirsiniz?

Para transferleri, hesap işlemleri, fatura ödemeleri, kredi kartı işlemleri, talimatlar, TL yükleme vs. gibi pek çok işlemi Bankasya İnternet Şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz