Denizbank internet bankacılığı nasıl açılır nasıl kullanılır?

denizbank

 

Denizbank internet bankacılığı nasıl açılır nasıl kullanılır

Denizbank internet bankacılığı şifresi almak için denizbank’ın kurumsal sitesi Denizbank .com.tr adresine girmeniz yeterlidir.

Sağ üstte bulunan açıkdeniz internet şubesi yazısının altında yeni şifre kısmına tıklamanız yeterlidir.

Yeni açılacak olan pencereden banka kartı ya da kredi kartı numaranız, kart şifreniz ve kartın son kullanım tarihi ile girmeniz yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra mevcut unutmuş olduğunuz şifrenizi sıfırlayabilir ve ya Denizbank’ta kayıtlı cep telefonunuza onay mesajı gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra oluşturacağınız yeni şifre ile internet şubesine girebilir dilediğiniz gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer hala Denizbank kartınız yok ise Denizbank kurumsal internet sitesinden sağ üstte bulunan açıkdeniz internet şubesi yazısının altında yeni şifre kısmına tıklamanız ve yeni açılan sayfada kartım yok alanını seçerek kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile başvuruda bulunabilir denizbank’ın sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirisiniz. Bu aşamadan sonra Denizbank şifrenizi alabilir ve internet şubesini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

Denizbank internet şubesini kullanarak;

Havale, Eft, Kredi kartı işlemleri, döviz alış satış, yatırım fonları, hisse senetleri, altın alış satış, faturalar ödemeler şans oyunları gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz